Padėkite kurti svetainę ir pasidalykite straipsniu su draugais!

Geriausia Lenkijos biatlonininkė Monika Hojnisz-Staręga (29 m.) priešolimpinį sezoną baigė dviem Lenkijos čempionato aukso medaliais. Trasoje Duszniki-Zdrój ji triumfavo ilgajame 12,5 km bėgime ir 7,5 km sprinte. Sekmadienio lenktynėse ji nepasirodė nuo bendro starto (taip pat 12,5 km)

Sprinto lenktynėse Hojnisz aplenkė Anną Mąką 27 sekundėmis ir Joanną Jakieła 47 sekundėmis. Visi jie iki šiol nepataikė po 10 metimų. Tačiau pražūtingą šaudymo nusiteikimą išlaikė 2-oji Lenkijos biatlonininkė Kamila Żuk. Ji praleido dar penkis kartus, kaip ir dieną prieš ilgainiui. Tačiau šį kartą tai reiškė „dėžutę“ kas antrame kadre. Kamila varžybas baigė 6 pozicijoje.

Nesant Hojnisz ir Żuk, bendrą startą laimėjo Anna Mąka (BKS WP Kościelisko).

Monikai Hojnisz dar vienas sezonas baigiasi be vietos ant prizininkų pakylos aukščiausio rango atveju. Jos pasiekimų viršūnė Pasaulio taurės varžybose – 6 vieta persekiojimo lenktynėse Oberhofe (šių metų sausį), o pasaulio čempionatuose – 6 vieta estafetėse. Nors Chorzów gyventojas iškovojo aukso medalį Europos sprinto čempionate, šios varžybos turi antraeilį vaidmenį.

Vyrų sprintą Andrzej Nędza-Kubiniec laimėjo 12 sekundžių aplenkdamas jaunių pasaulio čempionato medalininką Janą Guńką. Vienintelį – aukso – medalį šalies čempionate iškovojo teoriškai geriausias Lenkijos biatlonininkas Grzegožas Guzikas. Jis laimėjo lenktynes ​​nuo bendro starto 15 km nepaisant keturių praleistų šūvių 20 d.